חיפוש
  • Sapir Yakobov

מסיבת אירוסין: סיוון ויואב

הם התלבטו המון, לערוך מסיבה , אולי אין צורך ,חבל על הכסף ..

אבל אחרי שחשבו על זה יותר ויותר הם הבינו ..עכשיו זה הזמן שלהם , כולם מסביב כבר בנו משפחה .

החברות כבר מזמן שכחו מה זה להיות במרכז העניינים , אחרי החתונה והילדים..הם הודו , נדחקנו קצת לצד .

הם דיברו על זה ימים ולילות , עם החברים והחברות , עם החברה בעבודה , עם המשפחה , עם ההורים , ואפילו עם אנשי מקצוע , כולם אמרו דבר אחד - מיותר , אל תעשו את זה..

אבל משהו בעובדה שכולם אמרו להם לא לעשות את זה , גרם להם יותר ויותר לרצות דווקא כן , כי בא להם, כי מרגיש להם שכן , כי זה מה שבאמת הם רוצים , אז מה זה באמת משנה מה כולם אומרים ?!

ולבסוף סיוון אמרה ליואב, "מאמי , בא לי שיהיה לנו מיליונים של ימים מאושרים ביחד , אבל אולי נשמור את הכסף"

ויואב כמובן חייך אל סיוון ואמר " יפה שלי , האושר שלנו, נכתב באות א', ולא באות ע', אז בואי נעשה מה שאנחנו מרגישים , ונהיה במרכז עוד יום אחד "

סיוון כמובן צהלה מאושר, הם התחבקו במיטה וחייכו בשקט אחד לשני , הם לא היו צריכים לדבר כי העינייים שלהם דיברו לבד - אושר טהור .

והגיע הרגע , עושים הכנות , אז מה עושים במסיבת אירוסין ? הכי חתונה גדולה תכננו ..אז מה כבר יש להוסיף פה שאין בחתונה ? מה יהפוך את זה לאחר ..

סיוון ויואב שוטטו באינטרנט ביחד , ממש עד השעות הקטנות של הלילה ..הם חיפשו " רעיונות למסיבת אירוסין " , כתבו בגוגל "מסיבת אירוסין מיוחדת ומקורית " , שום דבר לא הניב תוצאות שהיו על רוחן , סיוון כבר כמעט ונרדמה , "השמש עוד רגע זורחת " היא אמרה ליואב .."בואי נלך למיטה נחשוב כבר מחר" ענה לה יואב .

יואב כמעט ולא נרדם ..הטריד אותו המחשבה שסיוון לא תאהב את מסיבת האירוסין, ולכן החליט שרוצה להפתיע אותה ..

הוא הגיע לעבודה ונזכר שליאור , זה שאוכל תפוז תמיד בארוחת הצהריים במשרד , ליאור התחתן לפני כמה חודשים, ודיבר על החתונה בלי סוף ..יואב חשב אולי הוא יודע משהו , הרי אין חכם כבעל ניסיון .

הוא ניגש לליאור ושאל אותו האם יודע על משהו שישמח את סיוון יקירת ליבו , ליאור ענה מיד , "כמובן , אני יודע בדיוק מה אתה צריך ".

ליאור גישש בטלפון שלו , ופנה ליואב " תכתוב תכתוב " יואב לרגע לא הבין , ואז אחז עט ודף והחל רושם ..

"054-9908566 , רשמה ?" שאל ליאור , " כן , מה זה ?" שאל יואב , " זה בדיוק מה שאתה צריך " ענה ליאור.

יואב לקח את הפתק , אמר לליאור " אוקייי , תודה " והלך די מופתע , לא הבין מדוע ליאור לא הרחיב במילים , מדוע ליאור כל כך בטוח בעצמו .

בזמן ארוחת הצהריים, יואב ישב בצד, הוא קיבל הודעה, מסיוון כמובן , היא רושמת " אוף מאמי נראה לי שנוותר "

יואב הרגיש שהוא חייב לעשות משהו , הוא שלף את הטלפון מכיסו , וחייג " 0549908566" , הוא נענה מיד ," שלום מה שלומך איך אני יכול לעזור?" יואב לא ידע מה לשאול על מה ואיך , אז פשוט אמר ," הי שלום , אני רוצה לערוך מסיבת אירוסין עם בת זוגתי , ואני לא יודע מה לעשות בשביל שהיא תהיה שמחה ומופתעת ", יואב סיפר את סיפורו, כמה שלא בטוח בעריכת מסיבת האירוסין, כמה שכולם הפצירו בו שאין צורך וזה מיותר , ומיד נענה " אני אוכל לעזור לך , בוא נבחר את האטרקציות שמתאימות לכם , לאופי שלכם , מה שעושה אותכם שמחים , וככה תוכל להיות בטוח שיהיה לכם אירוע משמח ולטעמכם " יואב התמלא בבטחון , לפתע הרגיש שהוא בדיוק במקום הנכון , מיד קבע עם מגנטיב לפגישה,

יום למחרת , נפגשו השניים , מגנטיב , ויואב.. שניהם ישבו על קפה , דיברו על האירוע , מגנטיב סיפר על מגוון האטרקציות המדהימות , והתאים את כל מהלך האירוע במיוחד לסיוון ויואב .

תחילה יואב הסכים כי במהלך האירוע האורחים זקוקים למתנה , משהו שישמח אותם , ובמקביל , יגיעו אל הרחבה לשמח את הזוג .

מיד מגנטיב הציע שכמובן מגנטים מעוצבים במיוחד בשבילם , יענו על כל הדרישות של יואב , מתנה , משמחת ומעודדת הגעה אל הרחבה .

לאחר מכן ביקש יואב משהו רגוע אולי טעים , אולי מעניין, משהו שלא ישכח ,מיד מגנטיב הציע , קיאק פירות העונה, עם סוכריות גומי , עם סלט פירות מוגש בכוסות רענן וטעים .

יואב התמלא באושר , הם נורא אוהבים פירות , זה בדיוק בשבילהם .

מגנטיב ויואב המשיכו בקפה, סידרו את האירוע , יואב סיים את הפגישה שלם , רגוע , ומאושר .

הוא הגיע הביתה , חיבק את סיוון , ואמר לה שלא תדאג כי הכל בסדר והוא מסדר הכל- סיוון כמובן - סמכה עליו.

ביום האירוע , סיוון כמו נסיכה מהאגדות , יואב צועד איתה יחד אל קבלת הפנים ,הם בחרו במקום פשוט , לא יקר , אבל מלא בהפתעות .

סיוון נכנסה , אל מולה צלם מקצועי , כל האורחים מאושרים עם התמונות , מצטלמים , רוקדים , נהנים .

ניגשים אליה , עם פירות מתוקים בפה , וקצת על החולצה , מברכים ומחבקים , וכל